Les Paul Gold Glory - Złota rakieta od Epiphone i J.J.Nicholsa

Les Paul Gold Glory - Złota rakieta od Epiphone i J.J.Nicholsa

15 lutego 2021, 11:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Obok gry Jareda Jamesa Nicholsa nie można przejść obojętnie. Emocje i adrenalina aż wypływają spod palców tego młodego wirtuoza. Podobnie bezkompromisowy jest instrument, powstały przy współpracy z firmą Epiphone, który przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi P90, szukającemu LP na sterydach. 

 

 

Jared James Nichols znaczy coraz więcej w świecie gitary. Fakt, nie opinia. Młody wirtuoz zadziwia ekspresją oraz połączeniem niezwykle emocjonalnego bluesa, rockowego pazura oraz... gry tylko palcami. Jest jakiś. Podobnie jak instrument przez niego sygnowany. 

 

[img:2]

 

Epiphone Les Paul Gold Glory to młodszy brat Old Glory, tj. bezkompromisowego LP napędzanego pojedynczym przetwornikiem Seymour Duncan P90. Jeśli chodzi o dobór drewna, to również bez niespodzianek - mahoniowy korpus, mahoniowy gryf, zwieńczony hebanową podstrunnicą z 22 progami medium jumbo. 

 

[img:3]

 

Nie zapomniano również o detalach. Binding charakterystyczny dla LP Custom doskonale współgra ze złotym, matowym wykończeniem, a wisienką na torcie jest czarny pasek na wewnętrznej stronie główki. Epiphone, znowu Wam się udało! 

 

[img:4]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz