Pegwinder Plus - Nowa korbka do strun od Ernie Ball Music Man

Pegwinder Plus - Nowa korbka do strun od Ernie Ball Music Man

11 lutego 2021, 11:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Część z Was pewnie zada sobie pytanie - co można niby wymyślić w korbce do nawijania strun? Jak się wkrótce przekonacie, Ernie Ball Music Man może i nie odkrył Ameryki za sprawą Pegwinder Plus, ale zrobił wszystko w niezwykle przemyślany sposób. 

 [img:1]

 

Korbka do wymiany strun to must have każdego gitarzysty. Zdecydowanie przyspiesza i usprawnia ten nieszczególnie lubiany proces. Ernie Ball Pegwinder Plus dzięki gładko pracującemu łożysku kulkowemu zapewnia niezwykle sprawną pracę. Ponadto, uniwersalna główka powoduje, że korbka ta poradzi sobie z większością gitar akustycznych i basowych. Specjalnie dobrany materiał powoduje, że zminimalizowano szansę na przypadkowe zadrapanie powierzchni instrumentu.

Mało? Jaskrawe detale wykończenia spowodują, że w kiepsko oświetlonej scenie lub sali prób, na pewno nie przeoczysz tego praktycznego maleństwa. 

 

[img:2]

 

Akcesoria gitarowe Pozostałe akcesoria

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz