Scena Jutra 2021 - Znamy nowy termin konferencji

Scena Jutra 2021 - Znamy nowy termin konferencji

19 lutego 2021, 10:00

Z powodu pandemii wirusa SARS-COV-2 Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra 2021 została przeniesiona na nowy termin. Wydarzenie, które pierwotnie zostało zaplanowane na 17-18 lutego 2021, odbędzie się w terminie 17-18 listopada 2021.

Zmienie nie ulega jednak miejsce, w którym odbędzie się Konferencja. W dalszym ciągu będzie to Teatr Wielki - Opera Narodowa. Szczegółowy harmonogram oraz lista prelegentów zostaną podane w późniejszym terminie.

 

W czasie oczekiwania na spotkanie w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej zapraszamy również do sieci na prelekcje i dyskusje z ciekawimy osobistościami z Polski i Świata, podczas Scena Jutra ON LINE. Więcej na temat tej nowej inicjatywy poinformujemy wkrótce.

 

[img:2]

 

Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii scenicznych Scena Jutra 2020 w ciągu dwóch dni przyciągnęła do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej kilkaset uczestników. Wydarzenie podzielono na dwie części: Konferencja Scena Jutra, gdzie zgromadzeni w  Sali Kameralnej uczestnicy mogli posłuchać niezwykle ciekawych prelegentów, w tym Dana Brauna - Show Directora zespołu Metallica, scenarzysty i scenografa - Giorgos Stylianou-Matsis’a, Glena Kelly’ego z The Imaginarium Studios czy Pascala Richer’a z 4U2C Design Studio, Cirque du Soleil Entertainment Group, a także Małgorzaty Szabłowskiej z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej czy Pawła „Spidera” Pająka z Percepto [LAB] i wielu innych. Równocześnie na Salach Redutowych odbywały się Dyskusje I Warsztaty I Wystawa Scena Jutra. Tu uczestnicy wzięli udział w 16 panelach dyskusyjnych, gdzie wystąpiła rekordowa liczna 64 panelistów. W osobnej przestrzeni wystawienniczej na 19 stoiskach, swoje miejsce znalazły zarówno dystrybutorzy oraz dostawcy.

Sukces, jakim okazało się to wydarzenie doprowadził do powołania Fundacji Scena Jutra, która w ramach prowadzonej działalności przygotowuje wspólnie z Teatrem Wielkim - Operą Narodową kolejną - czwartą już edycję Konferencji Scena Jutra. Ciekawi prelegenci, wykłady edukacyjne, panele dyskusyjne, a także wystawa sprzętu i technologii scenicznych to wszystko będzie dostępne dla uczestników. Do zobaczenia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej 17 i 18 listopada na Scena Jutra 2021.

 

Zobacz także: Relacja ze Scena Jutra 2020 [VIDEO]

[img:1]
 
więcej: scenajutra.pl

HiFi

Unikalna sygnatura od Kiesel oraz JB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz