Keith Carlock Signature Snare Drum, czyli nowość od Gretsch Drums

Keith Carlock Signature Snare Drum, czyli nowość od Gretsch Drums

1 marca 2021, 10:00
Producent: Gretsch Drums

Nowy werbel sygnowany nazwiskiem Keitha Carlocka ma być naprawdę uniwersalnym instrumentem, sprawdzającym się w wielu sytuacjach muzycznych. Świetny design i materiał, z jakiego został wykonany, na pewno przyciągnie uwagę każdego.

 

[img:1]

 

Korpus instrumentu o grubości 2mm wykonany został z mosiądzu stylizowanego na Vintage Patina. Mosiądz nie jest przypadkowym wyborem, ponieważ Keith zawsze preferował właśnie ten materiał w przypadku werbli. Wymiary 14 x 5.5" pomagają osiągnąć zamierzony cel w kwestii uniwersalności instrumentu, a całość dopełniają sprężyny 20 strunowe, dzięki czemu mamy szersze spectrum brzmieniowe.

 

[img:2]

 

Krawędzie zostały wykonane pod kątem 45 stopni, a obręcze die cast mają zapewnić łatwe strojenie i pełne wybrzmienie. Z racji na klasę instrumentu zabrzmi on równie dobrze w stroju niskim, jak i średnim oraz wysokim. Klasyczne lugi oraz maszynka Lightning są idealnym dopełnieniem całości.

 

To nie jest kolejny werbel z wielu - jest unikalny na wiele sposobów. Jego składowe oraz specyfikacja zostały tak dobrane, aby stworzyć świetnie wyglądający i brzmiący instrument. Musisz koniecznie to sprawdzić!

Keith Carlock

 

 

Akustyczne Werble

Perkusja

Nowa seria talerzy od Meinl Cymbals - Meinl Classics Custom Dual
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz