Przegląd: Propozycje Gibraltara na 2021 rok

Przegląd: Propozycje Gibraltara na 2021 rok

19 lutego 2021, 09:00
Producent: Gibraltar

Gibraltar Drums to czołowa firma perkusyjna zajmująca się wszelkiej maści statywami oraz osprzętem perkusyjnym. Swoimi tegorocznymi nowościami jasno pokazali, że stawiają nie tylko na jakość, ale także na innowacje. Niektóre propozycje wydają się naprawdę dużym ułatwieniem dla wielu muzyków.

 

[img:1]

 

1. Gibraltar Stealth Docking Station Frame

Produkt ten, dzięki swojej niewielkiej wadze oraz nowatorskiej konstrukcji, ma zastąpić całą masę osprzętu perkusyjnego, który zajmuje dużo miejsca. Na ramie można nie tylko założyć toma, ale także zamontować statywy perkusyjne na talerze czy uchwyty na perkusjonalia. Jedyną wadą jest konieczność zakupu osobnego pokrowca i niemożność spakowania ramy do zwykłej torby na hardware, co znacząco ogranicza mobilność tego rozwiązania.

 

[img:2]

 

2. Gibraltar Airtech Skinny Top Drum Throne

Nowy stołek ma być niezwykle przewiewny i tym samym zapewnić komfort podczas grania. Sama konstrukcja jest lekka, co sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas krótkich sesji oraz na małych graniach, gdzie waga torby ze statywami jest ważna. Konstrukcja oparta na gwintowanej regulacji wysokości wzmacnia całość, dzięki czemu korzystać z niego mogą nawet ci ważący trochę więcej.

 

[img:3]

 

3. Gibraltar 22" i 24″ Deluxe Cymbal Bag

Pokrowce zostały zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach, dzięki czemu są idealne na długie trasy i transport dużej ilości talerzy. Za sprawą trwałej wodoodpornej konstrukcji poliestrowej 600D, zamków YKK, klamr Duraflex oraz w pełni wyściełanej przestrzeni na wiele talerzy, pokrowce jawią się jako naprawdę solidny produkt. Wyposażone zostały w paski, które dopasowują się do ramion, zapewniając wygodny transport.

 

[img:4]

 

4. Gibraltar Hi Hat Double Drop Clutch

Podwójny clutch pozwala na ustawienie dwóch różnych poziomów otwarcia hi hatu, co umożliwia używanie tylko jednego zestawu hi hatu zamiast dwóch. Jak to działa w praktyce? odpowiedz znajduje się poniżej.

 

 

5.Gibraltar Extended Electronic Drum Module Clamp

Uchwyt pozwala na zamontowanie modułu perkusyjnego czy samplera bez konieczności zakupu kolejnego statywu. Ząbkowata regulacja kąta pozwala na dokładne ustawienie urządzenia i zapewnia jego bezpieczne zawieszenie.

 

[img:6]

 

6. Gibraltar Extended Electronic Drum Pad Arm

Zacisk pozwala zamontować nie tylko perkusjonalia, ale także mniejszy bęben w bardzo przystępny sposób. Ze względu na swoją budowę zacisk umożliwia ustawienie instrumentu pod dowolnym kątem.

 

[img:7]

 

Hardware Uchwyty Akcesoria Futerały, casey, pokrowce perkusyjne Taborety

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości