Circuit Tracks - Nowy członek rodziny Novation Circuit

Circuit Tracks - Nowy członek rodziny Novation Circuit

16 lutego 2021, 12:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Oto najnowszy członek rodziny Circuit. Circuit Tracks jest wyjątkowym, samodzielnym grooveboxem, idealnym dla współczesnego producenta. Dwie instancje polifonicznego, cyfrowego syntezatora, 4 ślady perkusyjne, plastyczne efekty i pełna mobilność czynią go idealnym, podręcznym instrumentem i muzycznym notatnikiem.

Novation Circuit Tracks został zaprojektowany z naciskiem na łatwość obsługi i błyskawiczny workflow, co doceni każdy muzyk grający na scenie. Czułe na siłę nacisku pady i możliwość kontroli różnych parametrów brzmień za pomocą pokręteł, jak również projektowanie własnych barw, przybliża do muzyki. Funkcje takie jak mikrokroki, prawdopodobieństwo i mutacja patternów pozwalają twórcom zdefiniować swój własny styl.

 

[img:3]

 

Cechą wspólną wszystkich Circuitów jest brak wyświetlacza, tak jest również w przypadku Circuit Tracks. Nie posiada wielopoziomowych menu, przez które musiałbyś nawigować. Wszystkie ustawienia są dostępne od razu, z poziomu widoków na przednim panelu. Dzięki temu nic nie odwróci Twojej uwagi od muzyki.

Novation Circuit Tracks jest również świetnym kompanem podróży. Solidne wykonanie, kompaktowe wymiary i wbudowana bateria pozwolą zabrać go wszędzie, zawsze będzie pod ręką gdy przyjdzie inspiracja.

 

 

Mimo swoich wymiarów Circuit Tracks nie ustępuje na żadnym polu większym kolegom. Jego dwa polifoniczne silniki syntezy pozwalają na kreatywną eksperymentację i poszukiwania. Setki wyjątkowych presetów zapewniają doskonały punkt wyjściowy. Co więcej, sample mogą być ładowane z karty microSD i kształtowane do perfekcji na czterech niezależnych śladach perkusyjnych. Circuit Tracks może stać się również centrum Twojego studia. Dzięki pełnowymiarowym gniazdom MIDI i analogowemu wyjściu sync out świetnie dopełnia się z innymi instrumentami. Dwie MIDI ścieżki sekwensera pozwalają na kontrolę i programowanie zewnętrznych urządzeń, od maszyn perkusyjnych po efekty. Wejścia liniowe pozwalają nakładać efekty na zewnętrzne sygnały, a wyjścia liniowe i słuchawkowe pozwalają na odsłuch w każdej sytuacji.

 

[img:4]

Podobnie jak inne urządzenia Novation, Circuit Tracks jest wspierany przez narzędzie Components. Korzystając z wersji przeglądarkowej lub samodzielnej aplikacji, użytkownicy mogą zagłębić się w silnik syntezy, tworzyć patche i własne kontrolery makro, mappingi MIDI, importować sample, tworzyć kopie zapasowe zawartości urządzenia i pobierać paczki autorstwa wyselekcjonowanych artystów.

 

[img:1]

[img:2]

 
Kontrolery MIDI USB Pady

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz