Wzmacniacze Crown teraz z 6-letnią gwarancją

Wzmacniacze Crown teraz z 6-letnią gwarancją

24 lutego 2021, 09:00
Producent: Crown
Dystrybucja: ESS Audio

Wszystkie nowe wzmacniacze Crown zakupione w Polsce od 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2021 roku objęte zostały 6-letnią gwarancją. Bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Po prostu za darmo!

To o rok dłuższa gwarancja dla wzmacniaczy z oryginalnie pięcioletnią gwarancją, trzyletnie przedłużenie dla produktów, które standardowo posiadają trzyletnie gwarancje i przedłużenie o cztery lata dla wzmacniaczy objętych normalnie dwuletnią gwarancją.

 

[img:2]

 

Artyści, producenci, inżynierowie dźwięku czy integratorzy systemów AV wybierają wzmacniacze Crown ze względu na doskonałe brzmienie, solidność, stabilną moc, a także atrakcyjny wygląd, które potwierdzone zostało licznymi nagrodami branży audio. Crown Audio stawia na najwyższą jakość, co potwierdza jednym z najlepszych zabezpieczeń gwarancyjnych w branży.

ESS Audio - Dystrybutor Crown w Polsce

 

[img:1]

 
Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Crown rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz