Spirit Ampman - Nowe, kompaktowe wzmacniacze od Hughes and Kettner

Spirit Ampman - Nowe, kompaktowe wzmacniacze od Hughes and Kettner

17 lutego 2021, 10:00
Producent: Hughes&Kettner
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

W dobie miniaturyzacji, posiadanie w swojej ofercie lekkiego i kompaktowego wzmacniacza podłogowego staje się pomału obowiązkiem każdego, szanującego się producenta. Nie inaczej jest z firmą Hughes and Kettner, która prezentuje dwa modele wzmacniaczy Spirit Ampman. 

 

[img:4]

 

Hughes and Kettner Spirit Ampman to seria kompaktowych wzmacniaczy podłogowych, składająca się z modeli Classic i Modern. Oba modele dysponują mocą 50 wattów oraz zbudowane zostały w oparciu o cenioną technologię Spirit Tone Generator. Jak wskazuje nazwa, model Classic oferuje bardziej vintage'owe brzmienie, podczas gdy Modern pozwala osiągnąć całe spektrum tonalne, od krystalicznie czystych brzmień po hi-gain. 

 

[img:2]

 

Jak na konstrukcję podłogową z krwi i kości, Spirit Ampman wyposażone zostały w niezwykle czułe wejście (idealne do stosowania z innymi efektami) oraz nowoczesną pętlę efektów, pozwalającą na skuteczne stosowanie efektów przestrzennych. Na pokładzie znajduje się również ceniona emulacja kolumn  RED BOX AE+

 

[img:3]

 

Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Hughes&Kettner rozwiń listę sklepów

Unikalna sygnatura od Kiesel oraz JB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz