Arturia startuje z nową serią na Instagramie - SOUNDS: uncovered!

Arturia startuje z nową serią na Instagramie - SOUNDS: uncovered!

17 lutego 2021, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Seria odkryje najgłębsze możliwości instrumentów i efektów Arturia oraz pomoże użytkownikom odblokować ich prawdziwy potencjał brzmieniowy. Dodatkowo, aby uczcić tę premierę, Arturia oferuje ogromne 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania, a także ogromną bibliotekę inspirujących banków dźwięków. Te oferty będą dostępne dla wszystkich użytkowników od 9 do 25 lutego.

Nadszedł czas, aby zabrać swój dźwięk dalej - przywitaj się z SOUNDS: uncovered. Jest to nowa seria filmów na Instagramie, która pokazuje, jak odblokować ukryty potencjał drzemiący w ulubionych tytułach oprogramowania Arturia. W każdym odcinku poznasz inne narzędzie twórcze i dowiesz się, jak może ono przekraczać kolejne granice!

 

[img:2]

 

W mniej niż minutę na odcinek poznasz sekretne tricki twoich ulubionych gatunków, artystów i producentów, od trapu po kinowe ścieżki dźwiękowe! Dodatkowo - 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania i banki dźwięków. Między innymi:

 

  • Instrumenty: Analog Lab V, Pigments, Jup-8 V i wiele innych.
  • Efekty: Comp FET-76, Rev PLATE-140, Pre 1973 i wiele innych.
  • Banki dźwięków: Ogromna biblioteka dźwięków, od kinowych po deep house.

 

Arturia będzie regularnie wydawać nowe odcinki na swoim Instagramie, dlatego śledź koniecznie oficjalny profil Arturia i Arturia_Polska na Instagramie! Więcej informacji znajdziecie również na oficjalnej stronie akcji.

 

[img:1]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz