Kuba Karaś i pierwsza kolaboracja polskiego artysty z marką Novation

Kuba Karaś i pierwsza kolaboracja polskiego artysty z marką Novation

18 lutego 2021, 10:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Każdy kolejny projekt Kuby utwierdza słuchaczy w przekonaniu, że jego sukces był całkowicie nieprzypadkowy. Jego sprawność w łączeniu akustycznych i elektronicznych dźwięków przelała się na brzmienie zespołów The Dumplings i KARAŚ/ROGUCKI. Często pojawiają się w nich brzmienia syntetyczne, w większości przypadków wydobyte z syntezatorów Novation Bass Station II i Peak.

Aby uczcić ponad 10 lat kreatywnej współpracy z instrumentami Novation, Kuba stworzył 25 autorskich brzmień dla syntezatorów Novation Peak i Summit. Są one dostępne za darmo w przeglądarkowej aplikacji Novation Components. Jest to pierwsza tego typu kolaboracja między tą brytyjską marką a polskim artystą.

Preset Pack znajdziecie w aplikacji Novation Components, a prezentację brzmień na filmie poniżej:

 

[img:1]

 

Poniżej zamieszczamy wywiad przeprowadzony przez AudioTech Gear Tour, w którym Kuba opowiada o swojej kolekcji instrumentów i efektów:

 

 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz