Mini-kombajn od Peavey'a i Mishy Mansoora

Mini-kombajn od Peavey'a i Mishy Mansoora

23 lutego 2021, 11:00
Producent: Peavey
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Misha Mansoor to jeden z najbardziej innowacyjnych gitarzystów ostatnich lat. Lider Periphery dał się już poznać jako zdolny konstruktor wzmacniaczy, gdy wraz z Peavey'em wypuścić sygnowany przez siebie 120-wattowy potwór Invective. Tym razem postanowiono okroić moc do 20 wattów, bez uszczerbku dla funkcjonalności. 

 [img:2]

 

Peavey Invective MH to 20 wattowy, w pełni lampowy wzmacniacz, sygnowany przez Mishę Mansoora z zespołu Periphery. Mini-Invective posiada nominalną moc 20 wattów, którą można zmniejszyć odpowiednio do 5 i 1 watta, co sprawa że konstrukcja ta użyteczna jest zarówno na scenie, w studiu, jak i w ćwiczeniu w domowym zaciszu. Na pokładzie znajdziemy dwa w pełni niezależne kanały - czysty oraz przesterowany. Jak przystało na wzmacniacz sygnowany przez nowoczesnego wymiatacza, szczególnie kanał przesterowany oferuje szerokie możliwości korekcji oraz kształtowania stopnia przesterowania sygnału. Przydatną funkcją jest też z pewnością pokładowa bramka szumów

 

 

Kolejną ciekawostką jest obecność technologii Tube Status Indication, która wykazuje "stan zdrowia" lamp za pomocą lampek LED. Same lampy to z kolei duet EL84 w sekcji końcówki mocy oraz tercet 12AX7/ECC83 w sekcji przedwzmacniacza. Miłośnicy home recordingu z pewnością ucieszą się z symulacji kolumny MSDI (Microphone Simulated Direct Interface) oraz funkcji SPKR, pozwalającej na pracę wzmacniacza bez podłączonej kolumny. Brzmi nieźle! 

 

[img:3]

 

więcej: peavey.com
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Peavey Peavey peavey.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Peavey rozwiń listę sklepów

Unikalna sygnatura od Kiesel oraz JB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz