XPND - pomysłowy pedalboard od D'Addario

XPND - pomysłowy pedalboard od D'Addario

22 lutego 2021, 09:00
Producent: D'Addario

Nie możesz zdecydować się na konfigurację swojej podłogi? A może lubisz eksperymentować i posiadać pedalboard, który można łatwo zmniejszyć lub rozszerzyć, w zależności od sytuacji? D'Addario XPND jest serią pedalboardów, która powinna przypaść do gustu muzykom, lubiącym eksperymenty. 

 

 

D'Addario XPND to seria pedalboardów, pozwalających na łatwo konfigurację zestawu efektów. Zarówno jednorzędowy XPND 1 jak i podwójny XPND 2 pozwala w prosty sposób zmniejszyć lub zwiększyć przestrzeń użytkową pedalboardu. Konstrukcje są niezwykle lekkie i wytrzymałe, dzięki wykorzystaniu lotniczej jakości aluminium. 

 

[img:2]

 

Spece w D'Addario nie zapomnieli również o dodatkach i oferują specjalnie zaprojektowane pokrowce (Small Backline Pedalboard), wyposażone we wzmocnione rączki oraz zamki, które bez problemu powinny znieść trudy transportu i koncertowania. 

 

[img:3]
Akcesoria gitarowe
Overdrive od RJM Music na wypasie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz