HD 250BT - Bezprzewodowe Sennheisery już w Polsce

HD 250BT - Bezprzewodowe Sennheisery już w Polsce

22 lutego 2021, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Najnowsze słuchawki Sennheiser HD 250BT są już dostępne w Polsce. Model czerpie  inspiracje z zestawów słuchawkowych dla DJ-ów, obiecując głośny i czysty bas. Dzięki 25-godzinnej żywotności baterii i obsłudze zaawansowanych kodeków, HD 250BT pozwolą słuchaczom cieszyć się wysoką jakością dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie.

Sennheiser HD 250BT są wyposażone w uznane przetworniki niemieckiego producenta, a obsługa wysokiej jakości kodeków audio, takich jak AAC i aptX, a także Bluetooth 5.0 mają zapewnić wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem. Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.

 

[img:1]

 

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w drodze przez wiele godzin, oglądasz filmy czy odbierasz połączenia przez wbudowany mikrofon, 25-godzinna żywotność baterii HD 250BT pozwala słuchawkom dotrzymywać kroku najbardziej aktywnym użytkownikom.

Sennheiser HD 250BT są dostępne na stronie www.sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 319 PLN.

 

[img:2]

 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz