IK Multimedia przedstawia mobilny interfejs mikrofonowy iRig Pre 2

IK Multimedia przedstawia mobilny interfejs mikrofonowy iRig Pre 2

25 lutego 2021, 10:00
Producent: IK Multimedia

IK Multimedia przedstawia iRig Pre 2, kieszonkowy przedwzmacniacz mikrofonowy i interfejs, który umożliwia twórcom, muzykom i dziennikarzom łatwe używanie mikrofonów XLR do nagrywania, odtwarzania i przesyłania strumieniowego za pomocą iPhone'a, iPada, urządzenia z systemem Android lub lustrzanki cyfrowej.

Jako kontynuacja świetnie sprzedającego się przedwzmacniacza mikrofonowego zapewnia ten sam profesjonalny dźwięk, do którego są przyzwyczajeni użytkownicy, jednocześnie dodając bezpośredni odsłuch, kompatybilność oraz automatyczne przełączanie okablowania w pracy aparatami cyfrowymi i wiele więcej.

 

[img:3]

 

Wszechstronność

Niezależnie od tego, czy nagrywany jest podcast lub nowy album, wywiad czy sekwencję akcji, iRig Pre 2 to najłatwiejszy sposób na podłączenie dowolnego typu mikrofonu XLR do urządzenia z systemem iOS lub Android. Nowy, automatycznie przełączający się obwód pozwala iRig Pre 2 natychmiast dostosować się do pracy z wejściem w większości cyfrowych aparatów fotograficznych.

 

 

Wbudowane zasilanie

A co z zasilaniem phantom w mikrofonach pojemnościowych? Dwie baterie AA iRig Pre 2 zapewniają prawdziwe zasilanie phantom + 48V przez około 7 godzin ciągłego użytkowania (wiele innych mobilnych przedwzmacniaczy mikrofonowych oferuje tylko 32 V, obniżając wydajność mikrofonu). Aby użyć ulubionego mikrofonu dynamicznego lub wstęgowego, należy wyłączyć zasilanie phantom, a iRig Pre 2 będzie działać do 20 godzin.

 

[img:4]

 

Nigdy więcej zmarnowanych ujęć

Oszczędzające czas wyjście słuchawkowe 3,5 mm (1/8 ") oferuje teraz bezpośredni monitoring, umożliwiając użytkownikom odsłuchiwanie i upewnienie się, że sygnał jest optymalny przed rozpoczęciem nagrywania lub streamingu.

iRig Pre 2 jest idealny dla wszystkich popularnych aplikacji do transmisji na żywo i nagrywania audio / wideo, więc użytkownicy mogą przeskakiwać z aplikacji do aplikacji z pewnością, że zawsze będą brzmiały jak najlepiej. W przypadku lustrzanek cyfrowych i aparatów cyfrowych konfiguracja jest bardzo prosta, bez konieczności zagłębiania się w menu lub organizowania obejść w celu monitorowania dźwięku.

 

[img:1]

 

Łatwość montażu

Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do swoich ulubionych aplikacji podczas nagrywania lub występów, montując iRig Pre 2 na statywie mikrofonowym, uchwycie kamery lub w innym dogodnym miejscu na scenie za pomocą dołączonego gniazda na rzep. Do bezpiecznego montażu na statywie mikrofonowym podłączonego smartfona lub tabletu, seria iKlip oferuje wybór elastycznych rozwiązań montażowych w różnych sytuacjach.

 

[img:5]
 

Gotowy do nagrywania od razu po wyjęciu z pudełka

Nawet użytkownicy, którzy dopiero zaczynają przygodę z mobilnym tworzeniem plików audio i wideo, mogą zacząć od razu pracować, po prostu pobierając dwie bezpłatne aplikacje IK Multimedia ze sklepu App Store lub Google Play: iRig Recorder FREE (łatwa w użyciu aplikacja do nagrywania / edycji audio i wideo) oraz VocaLive FREE (wysokiej jakości procesor wokalny do występów na żywo i nagrywania wielościeżkowego).

 

[img:2]

 

Ceny i dostępność

iRig Pre 2 pojawi się w marcu 2021 roku i jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym IK Multimedia oraz u autoryzowanych dealerów IK na całym świecie w cenie 49.99 $ / € netto.

 

Interfejsy audio Rejestracja mobilna Systemy bezprzewodowe

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz