Listen IR - system do dystrybucji dźwięku podczerwienią

Listen IR - system do dystrybucji dźwięku podczerwienią

23 lutego 2021, 10:00
Producent: Listen Technologies
Dystrybucja: ESS Audio

Firma Listen Technologies projektuje i produkuje systemy do słuchania, słyszenia, rozmawiania i rozumienia. W hałasie i na odległość. Listen IR (InfraRed) to system do wspomagania słuchania i przesyłania dźwięków w przestrzeniach zamkniętych - poza którymi sygnał nie musi i/lub nie powinien być odbierany - i w dużych salach.

Inżynierowie z Listen Technologies zaprojektowali, opatentowali i zastosowali w Listen IR rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność i efektywność dotychczasowej technologii podczerwieni. Zmniejszono ograniczenia znane z konkurencyjnych rozwiązań - kierunkowości, małych zasięgów i dużych kosztów.

 

[img:2]

 

Dzięki temu odbiorniki LR4200/LR5200 są mniejsze i lżejsze, a obszar pokrycia jest większy. Odbiorniki automatycznie dopasowują się do słuchawek lub pętli indukcyjnej. Zaawansowane rozwiązanie iDSP (intelligent Digital Signal Processing) minimalizuje występowanie przerw w odbiorze i oferuje o 20dB większy odstęp od szumu/zakłóceń.

Listen IR to nieodzowna pomoc dla osób wymagających wspomagania w słyszeniu i narzędzie do przesyłania tłumaczeń językowych.

 

[img:3]

 

[img:1]
 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Pozostałe Systemy tłumaczeń językowych Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Listen Technologies Listen Technologies www.listentech.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Listen Technologies rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości