Years & Years z klipem do "It's a Sin"

Years & Years z klipem do "It's a Sin"

23 lutego 2021, 10:26

W sieci pojawił się klip do coveru „It’s a Sin” w wykonaniu Years & Years. Utwór został nagrany na potrzeby nowego mini-serialu „It’s A Sin” – w Polsce produkcja pod tytułem „Bo to grzech” jest dostępna w HBO Go.[img:1]

Serial „Bo to grzech” pobił rekord oglądalności na platformie All4 należącej do Channel 4, gromadząc 6,5 mln odtworzeń w 10 dni od premiery. To najlepszy wynik od momentu startu platformy w 2006. Produkcja zbiera świetne recenzje, a szczególnie chwalona jest rola lidera Years & Years.

Lider Years & Years, Olly Alexander, gra jedną z głównych ról w produkcji opowiadającej o historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów rozpoczynających nowe życie w Londynie, w dobie kryzysu AIDS w latach 80. Twórcą „It’s A Sin” jest Russel T Davies, który pracował przy takich serialowych hitach jak „Queer As Folk” czy „Doctor Who”. „Bo to grzech” liczy pięć odcinków.Zawsze uwielbiałem ten kultowy kawałek Pet Shop Boys oraz jego wydźwięk i znaczenie dla kultury gejowskiej. To także jedna z ulubionych piosenek mojego bohatera w serialu, dlatego jestem bardzo podekscytowany, że mogłem zaśpiewać własną wersję. Kawałek nagrywałem głównie w domu, sam na pianinie, dlatego całość sprawia wrażenie bardzo surowego kawałka. To piękna piosenka i wspaniale się ją śpiewa. -Olly Alexander

W obsadzie serialu „It’s A Sin” znaleźli się także: Keeley Hawes, Stephen Fry, Neil Patrick Harris, Tracy Ann Oberman, Shaun Dooley, Omari Douglas, Callum Scott Howells, Nathaniel Curtis oraz Lydia West.

Część zysków ze sprzedaży singla zasili konto fundacji George House Trust, która od 1985 roku wspiera edukację na temat HIV.

Źródło: materiały prasowe

Electronic & dance
Pat Metheny - "Road To The Sun" już w sprzedaży
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz