MOP-D10 - Nowy, bogato wyposażony zasilacz od Electro-Harmonix

MOP-D10 - Nowy, bogato wyposażony zasilacz od Electro-Harmonix

26 lutego 2021, 11:00
Producent: Electro-Harmonix

Twój pedalboard wydaje różne podejrzane dźwięki? Sterta zasilaczy do każdego z efektów powoduje, że obsługa pedalboardu przypomina stąpanie po polu minowym? Zatem najwyższy czas pomyśleć o zasilaczu do efektów, który wybawi cię drogi gitarzysto od wyżej wymienionych problemów. Jedną z najnowszych opcji na rynku jest Electro-Harmonix MOP-D10. 

 

[img:1]

 

Electro-Harmonix MOP-D10 to zasilacz do efektów, zapewniający 10 wyjść. Cały układ konstrukcji, której pełna nazwa to Multi Output Power bazuje na analogowych transformatorach, co zapewnia bardzo niski poziom szumów. Cichą pracę gwarantuje również izolacja każdego z wyjść. Całość zamknięta została w solidnym, metalowym opakowaniu, a muzyków, podróżujących po całym świecie z pewnością ucieszy możliwość pracy zarówno w trybie 115 jak i 230 V. 

 

Wyjścia:

 
  • 4 x 100 mA @ 9 V
  • 2 x 250 mA @ 9 V
  • 2 x 300 mA @ 9 V
  • 2 x 400 mA @ 9 V

 

[img:2]

 

więcej: www.ehx.com
Akcesoria gitarowe Pozostałe akcesoria

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz