ONE AIR - Bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku od Novox

ONE AIR - Bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku od Novox

25 lutego 2021, 09:00
Producent: Novox

Novox prezentuje ONE AIR, czyli bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku pracujący w paśmie 2.4GHz, który zaskakuje swoimi kompaktowymi rozmiarami, funkcjonalnością i łatwością użycia. Zarówno mikrofon/nadajnik (transmitter), jak i odbiornik (receiver) ważą zaledwie 31g każdy, a swoim wyglądem i rozmiarem przypominają mały odtwarzacz MP3.

 [img:1]
 

System ONE AIR paruje się automatycznie w ciągu 2 sekund i przesyła dźwięk za pośrednictwem cyfrowej transmisji 2.4 GHz (z 128-bitowym szyfrowaniem). Ponadto system ten oferuje zasięg działania w polu widzenia do 30 m, dzięki czemu sprawdzi się także w otwartym terenie.

 

[img:4]

 

Urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra jakość dźwięku w nagraniu. Novox reklamuje ONE AIR jako urządzenie przeznaczone dla:

  • Video Blogerów - możliwość nagrywania smartfonem, zasięg w terenie do 30m,
  • Reporterów -  zestaw wyposażony w mikrofon krawatowy,
  • Uczniów i nauczycieli - współpracuje z komputerami i sprawdzi się doskonale podczas lekcji online lub webinarów
  • Prelegentów - łatwy w użyciu i gotowy do pracy zaledwie w kilka sekund, miniaturowy rozmiar nie krępuje ruchów i jest dyskretny,
  • Twórców filmów - niska waga urządzenia oraz klips mocujący pasujący do szyny lampy błyskowej w aparacie czy kamerze.

 

[img:2]

 

One AIR został zoptymalizowany do pracy w gęstych środowiskach RF i Wi-Fi. Urządzenie jest proste w użyciu - wystarczy wybrać ten sam kanał na nadajniku i odbiorniku i zacząć nagrywanie. Pojemna bateria zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie przystosowano do pracy z aparatami, kamerami, smartfonami oraz komputerami.

System ONE AIR jest uosobieniem małego mikrofonu bezprzewodowego. Dzięki ONE AIR twórcy treści mogą mniej martwić się o skomplikowane ustawienia techniczne i skoncentrować się na tym, na czym im zależy.

Novox ONE AIR jest już dostępny w Polsce w cenie 499 zł brutto.

 

[img:3]

 
więcej: novox.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Rejestracja mobilna Podcast i home office

Gdzie kupić?

Novox Novox www.novox.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Novox rozwiń listę sklepów

HiFi

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz