Dave Mustaine ambasadorem marki Gibson!

Dave Mustaine ambasadorem marki Gibson!

1 marca 2021, 12:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Ależ to jest hit! Dave Mustaine, lider kultowego Megadeth został ambasadorem marki Gibson. Utytułowany muzyk na dzień dobry prezentuje cztery modele, dostępne pod markami Gibson, Epiphone oraz Kramer. 

 

[img:1]

 

Co więcej, Dave dołączy również do Gibson Artist Alliance, forum zrzeszającego muzyków związanych z marką, co powoduje, że zobaczymy rudowłosego w różnych projektach, związanych z markami Gibson, Epiphone oraz Kramer. Sam muzyk podkreśla, że potrzebował zmiany, a Cesar z firmy Gibson przedstawił mu ciekawą perspektywę rozwoju. Co więcej, Dave'a urzekła współpraca z firmą, zarządzaną przez gitarzystów. 

 

[img:3]

 

Możecie być pewnie, że wraz z upływem czasu będziemy regularnie Was informować o detalach związanych z instrumentami sygnowanymi przez Mustaine'a, a zapowiadają się one bardzo ciekawie. Szczególnie gitara akustyczna, posiadająca 24 progi oraz specjalnie zaprojektowany system ożebrowania. Wygląda to bardzo ciekawie! 

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz