Dual Expression - Nowy pedał ekspresji od Lehle

Dual Expression - Nowy pedał ekspresji od Lehle

2 marca 2021, 09:00
Producent: Lehle

Lehle Dual Expression to nowość na rynku oraz próba wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w świat pedałów ekspresji. Połączenie świata analogowego z cyfrowym dostarcza nam precyzji, niespotykanej do tej pory w tego typu konstrukcjach.

[img:3]

Lehle Dual Expression to najnowszy pedał ekspresji w ofercie producenta, wyróżnia się tzw. wear-free, czyli niezużywaniem się elementów mechanicznych oraz precyzyjnym sensorem magnetycznym. Sensor ten, znany z pedału głośności Lehle, wykorzystuje tzw. efekt Hall, nazwany na cześć Edwina Halla i pozwalający na precyzyjną kalibrację pola magnetycznego.

Ponadto, dwa cyfrowe potencjometry współpracują z sekcją analogową, co pozwala na precyzyjne generowanie informacji. Wyżej wymienione rozwiązania techniczne sprawiają, że Lehle Dual Expression góruje precyzją nad swoimi konkurentami oraz nie ulega zużyciu mechanicznemu. 

 

 
więcej: lehle.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz