RJM Music wkracza na teren efektów gitarowy - z przytupem!

RJM Music wkracza na teren efektów gitarowy - z przytupem!

4 marca 2021, 11:00
Producent: RJM Music

Nie jest łatwo zadebiutować na nasyconym rynku efektów gitarowych, szczególnie, gdy produkt skierowany jest w stronę drogich, tzw. butikowych efektów. Nie przestraszyło to jednak konstruktorów z RJM Music, którzy za sprawą efektu Overture, mają z zanadrzu sporo argumentów, by na tym rynku namieszać. 

 

 

[img:1]
RJM Music Overture jest w pełni analogowym przesterem gitarowym, zapewniającym pełne sterowanie MIDI oraz szerokie spektrum brzmieniowe. Urządzenie to charakteryzuje się sześcioma typami przesterów (6 w 1), które możemy przywoływać w dowolnej chwili (8 pokładowych presetów lub 100 za pomocą MIDI). 

 

[img:2]

 

Jak zapewnia producent, 4 z 6 układów to absolutna klasyka urządzeń typu overdrive, podczas gdy dwa pozostałe to autorskie konstrukcje. Szczególnie ciekawie prezentuje się pre-boost z 12 dB czystego gainu. Oprócz wspominanego wyżej sterowania MIDI na pokładzie znajdziemy również port USB C, który pozwala za pomocą aplikacji sterować oraz uaktualniać urządzenie. Link do strony producenta znajdziecie tutaj.

 

[img:3]

 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

RJM Music

Dystrybucja w Polsce:

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz