Wspaniały, darmowy prezent od IK Multimedia!

Wspaniały, darmowy prezent od IK Multimedia!

4 marca 2021, 12:00
Producent: IK Multimedia

IK Multimedia rozdaje prezenty mimo, że święta już za nami! Do końca marca można za darmo ściągnąć cyfrową emulację Soldano SLO-100, kultowego wzmacniacza używanego przez wiele gitarowych znakomitości. A to dopiero początek prezentów! 

 

Skąd u IK Multimedia taka dobroduszność? Otóż jest co świętować! Ponad 20 lat obecności AmpliTube na rynku oraz ponad 4 miliony (!!!) zarejestrowanych użytkowników. To robi wrażenie! Wrażenie robią też prezenty producenta. Na pierwszy ogień idzie darmowa emulacja słynnego Soldano SLO-100, hi-gainowej legendy. Jak go dostać? Wystarczy mieć zainstalowaną darmową wersję AmpliTube 5  Custom Shop, a następnie a ramach aktualizacji kliknąć Restore My Purchases. I cyk - gotowe.

Jednak to nie wszystko. IK Multimedia zapowiada, że od 2 marca co tydzień udostępniać będzie presety, stworzone przez takich tuzów gitary jak Joe Satriani, Gus G, Marty Friedman czy Slash. Uff! 

 

[img:1]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

Jak mieć zespół bez zespołu...? Zobacz Band in a BOX
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz