Wampler Ratsbane - mini-szczur pełen gainu

Wampler Ratsbane - mini-szczur pełen gainu

5 marca 2021, 08:00
Producent: Wampler

Niedawno pisaliśmy o miniaturowym Lil Rat od ProCo, a już mamy dowód, że konkurencja nie śpi! Wampler prezentuje Ratsbane, mini-przester mający na celu odtworzyć legendarnego RAT'a. 

 

 

[img:1]

 

Wampler Ratsbane to efekt gitarowy, mający na celu odwzorowanie ProCo RAT, kultowego w latach 80-tych przesteru. Znajdziemy tu trzy potencjometry (Distortion, Volume oraz Filter) oraz dwa mini przełączniki. Pierwszy z nich (Gain) pozwala wybrać jeden z trzech trybów pracy (neutralny - oryginalna ilość przesterowania, skrajne - turbodołanie!), drugi (Voice) pozwala na wybranie jeden z dwóch opcji ustawień (clipping oraz kompresja). Podobnie jak inne propozycje firmy, Ratsbane wyróżnia się pancerną konstrukcją, a niewątpliwą zaletą nad oryginałem od ProCo są wyjątkowo kompaktowe wymiary. Szykuje się nam szczurza walka! 

 

[img:2]

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz