Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender [zero latency]

Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender [zero latency]

5 marca 2021, 09:00
Producent: Waves
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Waves Audio ogłosił, że w sprzedaży jest już nowa wtyczka Vocal Bender, zaprojektowana do modulacji głosu w czasie rzeczywistym. Wtyczka jest wyposażona w dwie proste regulacje Pitch i Formant, którymi można zmieniać ton podczas nagrywania, miksowania, ale co ważniejsze, Vocal Bender może być też używany podczas występów na żywo - wystarczy włączyć go w sesji DAW i na żywo modulować brzmienie głosu.

 

 

Oprócz głównych regulacji Pitch i Formant, wtyczka posiada też funkcję "Flatten", zaprojektowaną, by zablokować pojedynczą tonację dla efektu głosu robota. Użytkownicy mogą również otworzyć łącze Vocal Bender, by uzyskać dostęp do czterech dodatkowych modulatorów, w tym LFO i sekwencjonowanie. Pokrętło Mix również przewiduje mieszanie harmonii i podwajanie na insertach.

Vocal Bender znajduje się w pakietach Waves Mercury, Pro Show i SD7 Pro Show. Więcej informacji o tej wtyczce znajdziecie na stronie producenta.

 

 

więcej: www.waves.com
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

Studio

Emulacja Mesy Triple Recto za darmo!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz