MXR łączy siły z Ericiem Galem przy nowej dopałce

MXR łączy siły z Ericiem Galem przy nowej dopałce

10 marca 2021, 09:00
Producent: MXR by Dunlop

Eric Gale jest jednym z najbardziej cenionych gitarzystów bluesowych ostatnich lat. Charakterystyczny muzyk w wyjątkowo emocjonalny i ekspresyjny sposób wykonuje bluesa, często zapuszczając się w bardziej ostro brzmiące rejony stylistyczne. Taki też w założeniu ma być MXR Raw Dawg - sygnowany przez gitarzystę overdrive. 

 

 

MXR Raw Dawg jest efektem współpracy z Ericem Galem, niezwykle cenionym gitarzystą bluesowym o iście rockowej duszy. Sam efekt jest bardzo prosty w użyciu, mamy do dyspozycji trzy potencjometry (Output, Tone oraz Drive), które szybko i sprawnie pozwolą nam znaleźć poszukiwane brzmienie. Kolejnym atutem tego psiaka (dawg - potoczne określenie psa w j.ang.) jest jego rozmiar. Ta miniaturowa kostka bez problemu zmieści się w naszym pedalboardzie. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak poczekać, by samemu zobaczyć, jak ten piesek szczeka.  

 

[img:2]
 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Gitarowy Rekord Świata 19 czerwca (Wrocław) - zobacz
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz