To już oficjalne: nadchodzi Line 6 HX Stomp XL!

To już oficjalne: nadchodzi Line 6 HX Stomp XL!

11 marca 2021, 11:00
Producent: Line6

Od momentu pojawienia się na rynku HX Stomp stał się prawdziwym hitem Line 6. Gitarzystów urzekły miniaturowe wymiary urządzenia oraz jakość brzmień znajdujących się na pokładzie tego maleństwa. Firma jednak nie pozostała głucha na odzew od strony fanów i postanowiła powiększyć ten model o dodatkowe przełączniki, poszerzając jeszcze możliwości tonalne modelu. 

 

[img:1]

 

Line HX Stomp XL jest większym bratem modelu HX Stomp. Podobnie jak w prekursorze, na pokładzie znajdziemy ponad 300 (!!!) modeli wzmacniaczy, efektów oraz kolumn, stereofoniczną pętlę efektów oraz możliwość wykorzystania jako interfejs audio (24-bit/96kHz USB).

Co zatem uległo zmianie? Dodano pięć przełączników nożnych. Firma Line 6 wyszła w ten sposób na przeciw oczekiwaniom użytkowników HX Stomp, którzy często musieli dołączać zewnętrzne kontrolery, by w pełni wykorzystać potencjał brzmieniowy urządzenia. W ten sposób HX Stomp XL nie tylko nie potrzebuje zewnętrznych sterowników, ale sam może stać się centrum dowodzenia naszego systemu gitarowego. 

 

[img:2]

 
więcej: line6.com
Multiefekty gitarowe Efekty do gitary elektrycznej

Gitara

Baryton i thinline Tele od Harley Benton
Więcej wiadomości