Divoom Pixoo Backpack - Plecak to coś więcej!

Divoom Pixoo Backpack - Plecak to coś więcej!

15 marca 2021, 12:00

Divoom kroczy twardo obraną ścieżką oferując coraz bardziej fantazyjne pomysły. Seria głośników z serii Pixel Art wzbudziła i ciągle wzbudza wśród klientów nie mało emocji i wspomnień. Producent poszedł o krok dalej i przygotował coś co może okazać się nie tylko gadżetem, ale niezwykle praktycznym dodatkiem na co dzień oraz formą przekazania swoich uczuć.

Chcesz przekazać swoją miłość do grafiki w stylu retro w pikselach, gdy jesteś poza domem? W takim razie nie ma chyba lepszego sposobu na zrobienie tego niż przypięcie do pleców ogromnego wyświetlacza LED od mistrzów sztuki pikselowej, Divoom.

 

[img:3]DIVOOM Pixoo Backpack to innowacyjny, animowany, inteligentny plecak. Dzięki aplikacji towarzyszącej możesz tworzyć i wyświetlać grafikę pikselową lub prezentować dowolne zdjęcie lub animację z internetowej galerii sztuki pikseli. Możesz również stworzyć swoją grafikę lub wpisać wiadomość i wyświetlić ją na plecaku. Jeśli chcesz być w centrum uwagi, plecak Pixoo to najlepszy sprzęt!

 

[img:5]

 

Na szczęście to nie tylko niesamowity wyświetlacz pikselowy - to także niezły plecak, który jest obszerny, z wystarczającą ilością miejsca na typowego laptopa i duży podręcznik lub trzy. Z jednej strony znajdziesz wnętrze wyłożone luźnymi kieszeniami i uchwytem na butelkę, a z drugiej wąską kieszeń na laptopa. Z boku znajduje się gumowa przelotka do wprowadzenia kabla słuchawkowego; podczas gdy z boku przy plecach znajduje się dodatkowa kieszeń zapinana na zamek do przechowywania kosztowności. Do innej kieszeni na zamek błyskawiczny można uzyskać dostęp z boku, można w niej przechować drobnostki, do których chcemy mieć szybki i łatwy dostęp. Z tyłu znajduje się pasek bagażowy lub „pokrowiec do wózka”, który ułatwia przymocowanie do walizki podczas podróży. Ma wszystkie funkcje przechowywania, których możesz potrzebować.

 

[img:1]

 

Jeśli plecak to zbyt wiele, to w ofercie Divoom mamy również torbę, która możesz przerzucić przez ramię, zapiąć wokół pasa lub tułowia i ramion. Magnetyczna klamra jest tak łatwa w obsłudze i wystarczająco mocna, aby utrzymać cenne ładunki. Cena sugerowana plecaka to 549 zł z VAT.

 

[img:4]

 

DIVOOM Pixoo Slingbag  jest odporna na trudne warunki pogodowe i zaprojektowana do „życia” w mieście. Posiada wbudowany ekran LED i aplikację mobilną, która umożliwia wyświetlanie animacji, logo, emotikonów i słów. Możesz nawet narysować własną grafikę do wykorzystania lub wybrać grafikę utworzoną przez społeczność internetową.

Pixoo Slingbag ma otwartą kieszeń z dwóch stron do przechowywania prze co może pomieścić telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne i wszystkie niezbędne rzeczy Zapewnia to szybki dostęp do zewnętrznych schowków, które są również wodoodporne. Idealne do przechowywania butelki z wodą, parasola lub power banku. Torba ma parę zewnętrznych pasków na dodatkowe gadżety dzięki czemu możesz regulować jej pojemność, a to pozwala na przewożenie sporych ładunków. Po zatrzaśnięciu pomoże zmniejszyć zewnętrzny rozmiar torby. Można ją też szybko odblokować, aby uzyskać dodatkową przestrzeń wewnętrzną. Cena sugerowana torby to 299 zł z VAT.

 

[img:2]

 

Aplikacja Divoom

Podobnie jak wszystkie produkty Divoom, plecak Pixoo oraz torba Slingbag intensywnie korzystają z aplikacji Divoom. Włączą się i automatycznie odtworzą wszystko, co jest w pamięci, bez konieczności korzystania z aplikacji, ale jeśli chcesz dostosować wyświetlacz, zmienić tryb lub użyć czegoś interaktywnego, będziesz potrzebować aplikacji. Na szczęście proces parowania jest niezawodny, prosty i wystarczy go wykonać tylko raz. Aplikacja Divoom umożliwia otrzymywanie powiadomień SNS, granie w klasyczne gry pikselowe, ustawianie alarmów i korzystanie z codziennego planowania, a także zawiera ostrzeżenia dla pieszych.

Jeśli jeździsz na rowerze, możesz kupić opcjonalny pilot – Divoom Signal Remote, który możesz dodać do swojego roweru i wyświetlać różne sygnały. Zarówno plecak jak i torba na ramię z serii Pixoo są kompatybilna z naszym pilotem, dzięki czemu zamieni nasza galanteria we wskaźnik ruchu. Możesz także zaprogramować różne obrazy i akcje dla przycisków pilota. Cena urządzenia to 39 zł z VAT.

 

[img:6]

 
więcej: divoom.pl
Akcesoria inne

Studio

Tascam Portacapture X6 - Prosty sposób na rejestrację dźwięku
Więcej wiadomości