NC 1 Class - Nowy mikrofon na USB od Novox

NC 1 Class - Nowy mikrofon na USB od Novox

16 marca 2021, 09:00
Producent: Novox
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

NC 1 Class od Novox może pracować w domu, w szkole, w urzędzie, w pracy czy podczas konferencji. Za pomocą wbudowanej technologii Plug&Play instaluje się samoczynnie na każdym komputerze lub laptopie, za pomocą portu USB. Współpracuje z każdym systemem operacyjnym.

NC 1 Class to mikrofon dedykowany dla każdego: dzieci, młodzieży, i dorosłych. Idealnie sprawdzi się również wśród gamerów, youtuberów, podcasterów, streamerów, lektorów czy muzyków. Mikrofon posiada wejście słuchawkowe, aby jeszcze lepiej i wyraźniej słyszeć swój głos oraz odbiorcę. Zestaw posiada w komplecie wszystkie niezbędne elementy:

 

  • Mikrofon
  • Uchwyt do mikrofonu
  • Statyw do mikrofonu
  • Słuchawki
  • Przewód usb
  • Gąbka na mikrofon

 

[img:1]

 

Dzięki przyciskowi MUTE w mikrofonie każdy użytkownik będzie mógł decydować, czy włączyć bądź wyłączyć swój głos lub tylko słuchać np. lekcji, wykładu czy spotkania on-line.

Metalowa obudowa zapewnia ochronę delikatnej kapsuły i elektroniki - ta solidna konstrukcja ma gwarantować długie i bezawaryjne działanie mikrofonu. Zainstalowana kapsuła o wysokiej jakości daje bardzo dobre brzmienie, natomiast szerokie pasmo przenoszenia jak i duży zakres dynamiki mikrofonu gwarantuje dokładne, czytelne i wyraźne odzwierciedlenie zarówno głosów jak i nagrywanych instrumentów. Mikrofon Novox NC-1 CLASS posiada kardioidalną charakterystykę, co znacznie ogranicza rejestrowanie dźwięków dochodzących z otoczenia.

 

[img:3]

[img:4]

 

[img:2]

 

więcej: novox.pl
Mikrofony Pojemnościowe Rejestracja mobilna Podcast i home office

Gdzie kupić?

Novox Novox www.novox.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Novox rozwiń listę sklepów

Alternatywa dla systemu bezprzewodowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz