Limitowany, akustyczny biały kruk od PRS

Limitowany, akustyczny biały kruk od PRS

18 marca 2021, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Od momentu pojawienia się na rynku akustyczne modele Parlor od PRS zyskały spore grono fanów. Tym razem ekipa Paula Reeda Smitha postanowiła wypuścić limitowaną do zaledwie 3500 egzemplarzy serię tych gitar w oryginalnym, białym wykończeniu. 

 [img:1]

 

Przy okazji 

 

Ciekawa batalia sie rozgrywa na Facebooku odnośnie tej gitary

 

Przypomnijmy, PRS SE Parlor to gitary akustyczne z mniejszym pudłem rezonansowym, co sprawa, że idealnie nadają się zarówno dla osób występujących na żywo i szukających maksymalnie komfortowego instrumentu oraz dla songwriterów. Cechą charakterystyczną tych instrumentów jest zastosowanie fabrycznego patentu na ożebrowanie PRS hybrid “X”/Classical, które umożliwia swobodne przenoszenie wibracji co w efekcie powoduje, że gitara brzmi o wiele pełniej, niż mogłyby wskazywać wymiary pudła rezonansowego. 

 

[img:2]

 

PRS Limited Edition Antique White jest limitowaną serią (tylko 3500 sztuk na cały świat!) i jak sama nazwa wskazuje, wykończona jest na biało. To nie pierwszy taki pomysł firmy, która już jesienią ubiegłego roku wypuściła limitowane parlory w odcieniu Powder Blue, o których również pisaliśmy. 

 

[img:4]

 
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz