Wireless GO II - Ultrakompaktowy system bezprzewodowy od RODE

Wireless GO II - Ultrakompaktowy system bezprzewodowy od RODE

19 marca 2021, 10:00
Producent: Rode

RØDE Wireless GO II to ultrakompaktowy, wszechstronny, dwukanałowy mikrofonowy system bezprzewodowy. Oferuje "ten sam kieszonkowy rozmiar i jakość dźwięku, co Wireless GO, z wieloma niesamowitymi nowymi funkcjami, dzięki którym jest jeszcze bardziej wydajny i elastyczny".

 

Wireless GO to gracz który zmienił rynek systemów bezprzewodowych. System zrewolucjonizował podejście wielu użytkowników do zbierania i przesyłania dźwięku, od vlogerów po profesjonalistów tworzących treści podczas pracy w domu. Wireless GO II to ogromny krok naprzód pod względem użyteczności i wszechstronności, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich elementów, które sprawiły, że pierwsza edycja odniosła taki sukces. Reprezentuje misję RØDE polegającą na wprowadzaniu innowacji i ciągłym rozwijaniu naszych linii produktów, zawsze z myślą o twórcach. Wireless GO II po raz kolejny zmieni sposób, w jaki ludzie nagrywają dźwięk w celu tworzenia swoich treści.

Damien Wilson - CEO firmy RØDE

 

[img:1]

 

Każdy zestaw Wireless GO II zawiera dwa nadajniki i jeden odbiornik, umożliwiając użytkownikom jednoczesne przechwytywanie dwóch źródeł dźwięku, będąc odpowiednim narzędziem do szerokiej gamy zastosowań - od rejestracji wideo poprzez nagrywanie wywiadów, po dwuosobowe vlogi. Może być również używany jako jednokanałowy mikrofon bezprzewodowy do nagrywania tylko jednego źródła dźwięku.

 

 

Wireless GO II jest wyposażony w analogowe wyjście TRS 3.5 mm służące do podłączania do kamer, a także cyfrowe wyjście audio przez USB-C do podłączania do smartfonów, tabletów, a nawet komputerów. Ta uniwersalna kompatybilność z dowolnym urządzeniem sprawia, że Wireless GO II jest niezwykle wszechstronny, idealny dla każdego, od filmowców, przez YouTuberów, po profesjonalistów. Kolejną cechą jest wbudowana możliwość nagrywania. Wireless GO II może nagrywać ponad 24 godziny dźwięku bezpośrednio w każdym nadajniku (bez potrzeby korzystania z karty SD), zapewniając możliwość redundancji w przypadku przerw w transmisji i innych problemów z dźwiękiem.

 

[img:3]

 

Inne kluczowe cechy Wireless GO II obejmują możliwość przełączania między trybami mono i stereo - umożliwiając użytkownikom nagrywanie każdego nadajnika osobno lub łączenie tych dwóch w celu uzyskania maksymalnej elastyczności w postprodukcji - przycisk wyciszania oraz wbudowane akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na pracę urządzenia do siedmiu godzin.

 

[img:2]

 

więcej: www.rode.com
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Rejestracja mobilna Podcast i home office

HiFi

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz