Robe LEDBeam 350 - Większy, mocniejszy, jaśniejszy!

Robe LEDBeam 350 - Większy, mocniejszy, jaśniejszy!

19 marca 2021, 08:00
Producent: Robe

Kilka dni temu światową premierę miała kolejna ruchoma głowa marki Robe lighting. Model LEDBeam 350 to urządzenie oparte na technologii, którą zastosowano w popularnym modelu LEDBeam 150 z wykorzystaniem jego najważniejszych funkcji i zalet, co sprawia, że oba modle są kompatybilne ze sobą, z tą różnicą, że model 350 gwarantuje użytkownikowi większą moc, jasność i szybkość światła.

Model LEDBeam 350 oparto na 12 diodach LED RGBW, które zapewniają dużą moc wyjściową z kontrolą mieszania kolorów RGBW lub CMY. W urządzeniu utrzymano spektakularny zakres zoom od 3.8° do 60° i innowacyjną technologię powlekania soczewek Robe, która sprawia, że soczewki są wyraźniejsze i odporne na zarysowania.

 

 

Jak inne urządzenia marki Robe, model LEDBEam 350 to również sprzęt bardzo zaawansowany technologicznie. Zastosowanie technologii CPulse, czyli system sterowania modulacją szerokości impulsu, usuwa migotanie kamery na ekranie, dzięki czemu LEDBeam 350 doskonale nadaje się do pracy z najbardziej zaawansowanymi kamerami HD i UHD. Technologia DataSwatch zawiera 66 wstępnie zmieszanych kolorów i odcieni, w tym biel, umożliwiających szybki i niezawodny wybór kolorów, podczas gdy system ściemniania L3 dba o niezauważalne przejścia do czerni. 

Mimo, że model LEDBEam 350 jest urządzeniem większym od swojego pierwowzoru, to wciąż jest to dosyć małe, bardzo funkcjonalne urządzenie o wadze jedynie 9.85 kg.

 

[img:3]

 

Dodatkowo idealnie nadaje się ono do teatru, dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzenia i nowego silnika krokowego z zoomem oraz funkcji emulacji lampy wolframowej dla lamp od 750 W do 2500 W oraz zmiennemu CTO od 2700 K do 8 000 K.

Urządzenie już wkrótce do zobaczenia w showroomie Prolight lub podczas indywidualnych prezentacji w siedzibie Państwa firmy / instytucji.

 [img:2]

 
Ruchome głowy

HiFi

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz