Praktyczny statyw do wzmacniaczy od BOSS - oto BAS-1

Praktyczny statyw do wzmacniaczy od BOSS - oto BAS-1

29 marca 2021, 11:00
Producent: Boss

Dzięki nowemu statywowi do wzmacniaczy od firmy BOSS w prosty i skuteczny sposób możesz odciążyć swoje plecy i... uszy. Ta lekka, prosta i praktyczna konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników wzmacniaczy typu combo, narzekających na zbyt dużą kierunkowość swoich wzmacniaczy. 

 

[img:1]

 

Od zarania dziejów użytkownicy konstrukcji typu combo zmagali się z problemem zbytniej kierunkowości swoich wzmacniaczy. Combo usytuowane na podłodze często było słabo słyszalne dla grającego i jedyną alternatywą było oparcie go o mało stabilne konstrukcje wykonane z krzeseł, krat od piwa lub też pogłośnienie, za co groziły gromy od realizatora dźwięku lub kumpli z kapeli. 

 

[img:2]

 

BOSS za sprawą modelu BAS-1 oferuje proste i praktyczne rozwiązanie dla tego typu problemów. Jest to statyw specjalnie zaprojektowany, by udźwignąć i skierować pod odpowiednim kątem combo lub kolumnę głośnikową do 21 kg wagi. Więc jeśli Twój wzmacniacz/ kolumna nie przekracza tego limitu, rozwiązanie problemu słyszalności na scenie jest na wyciągnięcie ręki.

 

[img:3]

 
więcej: www.boss.info
Statywy i uchwyty Akcesoria gitarowe

Gitara

Kolejna część serialu Gibson vs Dean
Więcej wiadomości