Maciej Matuszczyk dołącza do rodziny Sabian

Maciej Matuszczyk dołącza do rodziny Sabian

31 marca 2021, 12:00
Producent: Sabian
Dystrybucja: Music Info

Rodzina Sabian powiększyła się właśnie o kolejnego polskiego przedstawiciela. Maciej Matuszczyk znany z zespołu Łydka Grubasa - dołączył w szeregi kanadyjskiego producenta talerzy perkusyjnych.

Wybór akurat tego producenta był w pełni świadomy i oparty na konkretnych potrzebach brzmieniowych. Cały proces "wchodzenia" w szeregi Sabiana był możliwy dzięki firmie Music Info, która zajmuje się dystrybucją talerzy tej marki na terenie Polski.

 

[img:1]

Fot: Mariusz Tomżyński

 

 W instrumentach Sabiana najbardziej cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm i charakter brzmienia. Oprócz tego bardzo cenię wszechstronność i szerokość oferty, która pozwala odnaleźć „ten" set, który będzie idealnie pasował do mojego stylu gry jako perkusisty. Miałem okazję używać bardzo wielu talerzy, wybrane modele Sabiana zdecydowanie najlepiej zespoliły się z tym, co prezentujemy jako cały zespół.

Maciej Matuszczyk

 

Zestaw talerzy jakie wybrał Maciej Matuszczyk:

  • 14" HHX Medium Hats
  • 21" HHX Raw Bell Dry Ride
  • 18" HHX X-plosion Crash
  • 18" HHX Evolution O-zone Crash
  • 16" HH Thin Crash
  • 18" HHX Chinese
  • 10" Air Splash
  • 8" AAX Splash

 

 

Maciej Matuszczyk jest perkusistą Łydki Grubasa, a na perkusji gra od 14 roku życia. Zaczął jako internetowy samouk, a później członek lokalnych kapel. Zabawa zmieniła się w pasję, co ostatecznie skończyło się wyborem studiów muzycznych. 

Oprócz samej gry jest również uznanym edukatorem – lubi uczyć i poszerzać wrażliwość innych. Był członkiem bardzo wielu zespołów, jako etatowy członek oraz jako muzyk sesyjny – nierzadko „ratując” zespoły z nagłymi brakami personalnymi. Zetknął się z wszelaką stylistyką muzyczną - od bigbandu, przez pop, rock, funk, metal, reagge, ska czy folk.

 

Akustyczne Talerze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sabian rozwiń listę sklepów

Perkusja

NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień do instrumentów EFNOTE
Więcej wiadomości