Sennheiser zaprasza na nowe szkolenia online

Sennheiser zaprasza na nowe szkolenia online

29 marca 2021, 12:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Podczas gdy wiele obszarów naszego życia zawodowego pozostaje ograniczone, firma Sennheiser proponuje wykorzystać ten czas na edukację i znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak dostosować się do nowej rzeczywistości biznesowej.

W ramach inicjatywy #DontStopTheEducation niemiecki producent oferuje inżynierom dźwięku, zespołom IT oraz przedstawicielom sektorów biznesowego i edukacji serię wirtualnych szkoleń dotyczących najnowszych rozwiązań konferencyjnych.

 

Nowa rzeczywistość zmusza firmy oraz instytucje publiczne, takie jak szkoły czy uniwersytety, do reorganizacji życia zawodowego. Dystans społeczny i praca zdalna stawiają nowe wyzwania i skłaniają do poszukiwań rozwiązań ułatwiających kontynuację działalności i zdalnej pracy zespołowej, w tym prowadzenie wirtualnych spotkań, konferencji czy zajęć. Firma Sennheiser oferuje szereg skutecznych narzędzi, zarówno sprzętowych jak i software’owych, które pomogą usprawnić funkcjonowanie instytucji, także w przyszłości po pandemii. Dzięki programowi wirtualnych szkoleń #DontStopTheEducation już teraz zainteresowane osoby mogą poznać te narzędzia i rozważyć ich zaimplementowanie.

Grzegorz Fotek, prezes firmy Aplauz - oficjalnego przedstawiciela marki Sennheiser w Polsce

 

Plan webinarów:

1. Mikrofon sufitowy Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 - teraz z funkcją TruVoicelift

Szkolenia są poświęcone innowacyjnemu mikrofonowi sufitowemu z unikatową funkcją elastycznego kształtowania wiązki, który „podąża” za mówcą i pozwala na pełną swobodę ruchu w sali konferencyjnej lub wykładowej. Nowa funkcjonalność TruVoicelift, oferująca wzmocnienie głosu i precyzyjne tworzenie priorytetowych stref odbioru, czyni TeamConnect Ceiling 2 najbardziej zaawansowanym mikrofonem sufitowym na rynku.

Szkolenia są dostępne w dwóch przedziałach czasowych:

 

2. Sennheiser MobileConnect - transmisja dźwięku za pośrednictwem sieci Wi-Fi

Sennheiser MobileConnect to zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze system przesyłania treści audio za pośrednictwem sieci Wi-Fi na mobilne urządzenia użytkowników, np. na kampusie uniwersyteckim albo muzeum. MobileConnect można również rozpatrywać jako intuicyjny system wspomagania słyszenia dla osób niedosłyszących, który wpisuje się w trend „Bring Your Own Device”.

 

[img:1]

 

3. Maksymalizacja liczby kanałów dzięki Sennheiser SpeechLine Digital Wireless

Dzisiejsze środowisko RF wprowadza nowe wyzwania związane z obsługą mikrofonów bezprzewodowych. Zatłoczone widmo DTV, niedawne wdrożenia 5G i wysoki poziom szumów RF to tylko kilka przeszkód, z którymi borykamy się każdego dnia. Podczas tego seminarium online Sennheiser omówi najlepsze praktyki, które pozwolą uzyskać największą liczbę kanałów podczas wdrażania bezprzewodowego systemu mikrofonowego SpeechLine Digital Wireless.

 

4. Bezprzewodowe mikrofony w środowisku korporacyjnym

Szkolenie omawia projektowanie instalacji i wdrażanie mikrofonów bezprzewodowych UHF i DECT w wielu pomieszczeniach w środowisku korporacyjnym. Poruszane tematy obejmują, między innymi, podstawowe zasady mikrofonów bezprzewodowych, planowanie częstotliwości dla DECT i UHF, planowanie wyposażenia dla różnych infrastruktur A/V oraz zarządzanie dużą liczbą mikrofonów bezprzewodowych.

 

5. Wielostrefowe systemy antenowe

W wielu przypadkach mikrofony bezprzewodowe muszą być w stanie działać w wielu lokalizacjach w każdym momencie, z doskonałą wydajnością i bez przerw. Podczas 90-minutowego seminarium internetowego eksperci Sennheiser omówią niektóre sposoby osiągnięcia tego celu, zaczynając od wstępnego procesu planowania. Prowadzący przybliżą także inne ważne tematy, w tym badania terenu, rozmieszczenie anten, a także obliczenia i kompensację strat RF.

 

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji!

 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

FBT X-LITE 112A - uniwersalne narzędzie nagłośnieniowe
Więcej wiadomości