Nergal łączy siły z KHDK przy sygnowanej dopałce

Nergal łączy siły z KHDK przy sygnowanej dopałce

30 marca 2021, 12:00
Producent: KHDK Electronics

Papierkiem lakmusowym dla każdego sprzętu jest fakt użycia go w studiu nagraniowym. Tak więc jeśli znany z bezkompromisowego podejścia do brzmienia Nergal użył KHDK LCFR w studiu podczas prac nad najnowszym, 12-stym studyjnym krążkiekiem Behemotha to wiadomo, że musi być dobrze! 

 

 

[img:1]

 

KHDK LCFR to efekt typu boost / overdrive powstały przy współpracy z Adamem "Nergalem" Darskim, liderem zespołu Behetmoth. O samym urządzeniu nie wiemy zbyt wiele, oprócz faktu, że zostało użyte w studiu przez Nergala, który oparł na nim brzmienie najnowszego krążka grupy. Efekt wizualnie utrzymany został w stylistyce charakterystycznej dla zespołu, a wszystkie 333 egzemplarze zostały podpisane przez Nergala. 

P.S. UPDATE: Pierwszy nakład został WYPRZEDANY na pniu!

 

[img:2]

 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

KHDK Electronics KHDK Electronics khdkelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

Sound Service GmbH

adres:
ul. Am Spitzberg 3 15-834 Rangsdorf

Sklepy muzyczne > KHDK Electronics rozwiń listę sklepów

Gitara

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz