Fiesta by Aria - na dobry początek!

Fiesta by Aria - na dobry początek!

1 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Najlepszy czas na start nauki gry na instrumencie jest właśnie teraz! Dzięki gitarom Fiesta by Aria dostęp do gitary jeszcze nigdy nie był tak łatwy gdyż instrumenty te zachęcają rewelacyjnie niską ceną. 

 

 

Fiesta by Aria jest serią instrumentów, przeznaczoną dla absolutnych debiutantów w świecie sześciu strun. W ramach modeli Fiesta znajdziemy szeroki asortyment gitar klasycznych, zarówno tzw. rozmiarówki (1/2 i 3/4) oraz 4/4. Kolejnym atutem jest ciekawa paleta barw poszczególnych modeli, a największym atutem modeli Fiesta by Aria jest z całą pewnością cena, wahająca się w zależności od modelu od 402 do 414 złotych. Pytajcie w dobrych sklepach muzycznych! 

 

[img:4]

 

Gitary Klasyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gitara

Walrus Slötvå to wyjątkowo funkcjonalne maleństwo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz