Studiologic SL Mixface ponownie z pełnym wsparciem dla Logic Pro

Studiologic SL Mixface ponownie z pełnym wsparciem dla Logic Pro

1 kwietnia 2021, 10:00
Producent: Studiologic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Niedawno Apple wypuściło dużą aktualizację wszystkich swoich aplikacji dedykowanych dla macOS, która w drastyczny sposób wpłynęła na współpracę Logic Pro z wieloma interfejsami i kontrolerami.

Studiologic poinformował, że add-on pozwalający na wykorzystanie SL Mixface do kontroli Logic Pro został przepisany całkowicie od nowa i jest zgodny ze wszystkimi nowymi wytycznymi Apple. To sprawia, że ta wtyczka (i co za tym idzie – sam SL Mixface) jest już w pełni kompatybilny z najnowszym macOS Big Sur oraz komputerami opartymi o chipset Apple Silicon (czyli obecnie serią M1)!

 

[img:1]

 

Jak skonfigurować Logic Pro i Mixface?

 
  • Zapoznaj się z instrukcjami zawartymi w tym poradniku.
  • Jeśli korzystasz już obecnie z Mixface i pracujesz na Logic Pro 10.5 lub starszych, nie musisz instalować nowej wersji wtyczki.
  • Poprzednie wydanie również pozostaje dostępne do pobrania!

 

Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Studiologic rozwiń listę sklepów

Studio

Jak mieć zespół bez zespołu...? Zobacz Band in a BOX
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz