Dynacord MXE5 zyskuje nowe funkcjonalności

Dynacord MXE5 zyskuje nowe funkcjonalności

8 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

MXE5 firmy Dynacord został wprowadzony na rynek zeszłego lata jako pierwszy członek nowej serii MXE. Wydajna matryca audio 24 x 24 zapewnia wszechstronne możliwości routingu i miksowania, a jednocześnie służy jako centrum komunikacyjne dla urządzeń peryferyjnych opartych na protokole IP, z rozbudowanymi funkcjami sterowania i monitorowania.

Cała infrastruktura sieciowa - w tym transport sygnałów cyfrowych audio sieci Dante i sterowanie zgodne z AES70 - jest już na pokładzie. MXE5 idealnie nadaje się do instalacji stałych na stadionach i obiektach sportowych, w centrach kongresowych, konferencyjnych i eventowych, kościołach i domach modlitwy oraz większych obiektach edukacyjnych.

 

[img:1]

 

Od teraz silnik miksujący MXE5 można również łatwo zintegrować, za pomocą wtyczek, z systemami sterowania mediami Crestron i Q-SYS. Konfiguracja DSP MXE5 jest realizowana z poziomu oprogramowania systemu dźwiękowego SONICUE, jednym z najpotężniejszych rozwiązań programowych w branży, oferującym pełną kontrolę i łatwą, intuicyjną obsługę. Ponadto MXE5 zawiera również interfejs programowania aplikacji (API) serwera HTTP lub HTTPS do integracji z mediami opartymi na protokole IP i systemami sterowania budynkiem.

Dodatkowo MXE5 działa również jako kontroler OCA (AES70) do integracji innych urządzeń opartych na OCA, takich jak wzmacniacze serii Dynacord IPX, i zapewnia potężny interfejs z systemu audio do wszystkich innych elementów sterujących w instalacji.

 

 

Najlepsza jakość dźwięku zawsze była najwyższym priorytetem dla wszystkich produktów Dynacord. Jednak możliwości integracji z oprogramowaniem do sterowania mediami i oprogramowaniem do zarządzania budynkiem stają się coraz ważniejsze na rynku. Dzięki wtyczkom i interfejsowi programowania MXE5 oferuje teraz ulepszony zestaw funkcji, dzięki czemu jest jeszcze lepiej dostosowany do takich wymagań. Będziemy stale rozszerzać te funkcje w przyszłości. Stworzyliśmy również zupełnie nowy zestaw filmów szkoleniowych SONICUE i internetowych szkoleń specjalnie dla MXE5 i kontrolera dotykowego TPC-1, aby pomóc użytkownikom w projektowaniu ich rozwiązań tak wydajnie, jak to tylko możliwe.

Christian Glück - menedżer produktu w Dynacord

 

[img:2]

 

Wtyczki, które zawierają wszystkie główne funkcje sterujące, oraz oprogramowanie systemu dźwiękowego SONICUE można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Dynacord. Nowe filmy szkoleniowe i szkolenia internetowe można znaleźć na kanale YouTube firmy Dynacord oraz na platformie Bosch Communications Systems Academy.

 

[img:4]

[img:5]

 

więcej: dynacord.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Bezprzewodowy mikrofon USB, który ułatwi komunikację
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz