Procesory matrycowe LD Systems ZONE X Hybrid DSP już dostępne

Procesory matrycowe LD Systems ZONE X Hybrid DSP już dostępne

2 kwietnia 2021, 11:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Mózg Twojej instalacji – w ramach serii ZONE X marka LD Systems po raz pierwszy zaprezentowała w 2020 roku nową serię procesorów matrycowych DSP przeznaczonych do instalacji audio. Procesory 19" oparte na architekturze hybrydowej umożliwiają użytkownikom wczytywanie szablonów DSP w celu dopasowania matrycy do zmiennych wymagań instalacyjnych bez konieczności dokonywania zmian w projekcie i okablowaniu.

Dzięki dwunastu wejściom i ośmiu wyjściom analogowym urządzenia te nadają się do wielu różnych zastosowań dźwiękowych i nagłośnieniowych – od prostego przełączania mikrofonów i grup głośników po realizację złożonych instalacji wielostanowiskowych z nowoczesnym procesorem DSP i sterowanym kalendarzem zdarzeń harmonogramem pracy w szkołach, hotelach i nie tylko. Oprócz ZONE X 1208 z wejściami i wyjściami analogowymi i interfejsem Ethernet, ZONE X 1208 D oferuje również 64x64 kanały Dante, dzięki którym możliwa jest bezproblemowa integracja Audio-over-IP.

 

 [img:2]

 

Procesory matrycowe DSP Matrix w wersji hybrydowej ZONE X 1208 i ZONE X 1208 D oferują integratorom i użytkownikom końcowym wiele możliwości zdalnego sterowania oraz korzystania z szablonów DSP spełniających zróżnicowane wymagania instalacyjne. Szablony można wybierać i obsługiwać za pomocą uniwersalnego oprogramowania Xilica Designer Control. W połączeniu ze zintegrowanym programem Event Scheduler (Planer) można tworzyć specyficzne dla kalendarza procesy robocze, aby automatycznie zmieniać ustawienia wstępne.

 

[img:1]

 

ZONE X 1208 i ZONE X 1208 D to elastyczne matryce sygnału wyposażone w dwanaście symetrycznych wejść mikrofonowo/liniowych z wysokiej jakości przedwzmacniaczami mikrofonowymi oraz zasilaniem fantomowym 48 V na kanał, osiem symetrycznych wyjść liniowych oraz 8 portów logicznych GPI i 8 GPO. Zintegrowany interfejs Ethernet umożliwia podłączenie oprogramowania Xilica Designer. Dodatkowo serię ZONE X wyposażono w magistralę REMOTE umożliwiającą bezproblemową integrację paneli ściennych i mikrofonów przywoławczych marki LD Systems. Ponadto dostępne są specjalne aplikacje do zdalnego sterowania do systemów iOS i Android, umożliwiające dostosowanie interfejsu oprogramowania.

Procesory matrycowe Hybrid DSP Matrix ZONE X 1208 i ZONE X 1208 D już dostępne w sprzedaży.

 

[img:3]

[img:4]

 

Nagłośnienie instalacyjne Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz