Tryb strunowy dostępny dla Novation Launchkey MK3 i Launchkey Mini MK3

Tryb strunowy dostępny dla Novation Launchkey MK3 i Launchkey Mini MK3

2 kwietnia 2021, 12:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Rodzina intuicyjnych i zintegrowanych kontrolerów Novation z serii Launchkey oferuje świetne kontrolery klawiszowe dla użytkowników o każdym poziomie umiejętności. Teraz jednak przyszedł czas na pierwszą aktualizację, oznaczoną numerem 1.1.

Wiele z tych nowych usprawnień zostało zaproponowane przez społeczność użytkowników Novation. Mają one na celu zwiększenie kreatywnego potencjału urządzeń i wygody pracy kontrolerów.

 

[img:1]

 

Firmware v1.1 wprowadza nową funkcję trybu strunowego dla Launchkey Mini MK3 i Launchkey MK3. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i momentalnie pobudza kreatywność. Dźwięki są wyzwalane poprzez przytrzymanie wybranych klawiszy i ruchy na dotykowym kontrolerze modulacji Launchkey Mini MK3 lub klasycznym mod wheelu większych modeli. Tryb Strum Mode możesz wykorzystać jednocześnie z wbudowanym arpegiatorem, aby osiągnąć jeszcze bardziej niespodziewane rezultaty.

 

 

Wraz z nowym trybem strunowym, Launchkey Mini MK3 otrzymuje również inne funkcje. Składają się na nie usprawnienia, o które zabiegali posiadacze tych kompaktowych kontrolerów. Jest to regulowana jasność oraz czułość padów, wyłączenie sygnału zegara MIDI w sygnale wyjściowym, jak również tryb double-tap dla przycisku shift. Dzięki niemu teraz możesz obsługiwać funkcje arpegiatora i fixed-chords jedną ręką, bez konieczności przytrzymywania shift.

Aktualizacje możesz zainstalować w portalu i aplikacji Novation Components!

 

[img:2]

Kontrolery MIDI USB Klawiatury sterujące

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Jak mieć zespół bez zespołu...? Zobacz Band in a BOX
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz