Stem Audio przedstawia głośnik Stem Speaker - nowy element systemu Stem Audio Ecosystem

Stem Audio przedstawia głośnik Stem Speaker - nowy element systemu Stem Audio Ecosystem

9 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Stem Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Stem Speaker ma 9-calowy głośnik i jest zasilany PoE+. Mocny przetwornik i wbudowana technologia zapewniąją wyjątkowe wrażenia dźwiękowe w sali konferencyjnej każdego typu. Różne opcje mocowania - na suficie, na ścianie lub na blacie - dają większą swobodę przy dobieraniu miejsc dla elementów Ecosystemu i tym samym pozwolą na lepsze wypełnienie sali odtwarzanym dźwiękiem i lepszy odbiór dźwięku z sali przez mikrofony Ecosystemu.

Speaker bardzo prosto integruje się z sieciowym Ekosystemem Stem Audio, bardzo łatwo konfigurowalnym i zarządzalnym poprzez aplikację webową. Ekosystem Stem Audio obsługuje w ramach jednego środowiska do 10 elementów Wall, Ceiling, Table i Speaker w jednym pomieszczeniu.

 

[img:1]

 

Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć nasz ekosystem o Stem Speaker. Klienci zyskują nowe urządzenie, dzięki któremu mogą dostosować dźwięk w każdym pomieszczeniu dokładnie tak, jak tego chcą. Speaker stanowi dzisiaj doniosły wkład w rozwój naszego Ecosystemu, a w przyszłości nowych elementów pojawi się o wiele więcej.

Jacob Marash - dyrektor zarządzający w Stem Audio

 

[img:2]

 

Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

Stem Audio Stem Audio www.stemaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

HiFi

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz