Epiphone & Emily Wolfe prezentują sygnowany semi-hollow

Epiphone & Emily Wolfe prezentują sygnowany semi-hollow

7 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Epiphone oraz Emily Wolfe prezentują nowy, sygnowany instrument. Gitara ta bazuje na legendarnym modelu Sheraton, ale zawiera kilka modyfikacji, które z pewnością przypadną do gustu muzykom, szukającym semi-hollow z pazurem. 

 

 

Epiphone Emily Wolfe Sheraton Stealth jest instrumentem sygnowanym przez Emily Wolfe, teksańską gitarzystkę obracającą się w krainie blues-rocka. I ta estetyka wyczuwalna jest w tej konstrukcji na kilometr! Już same otwory rezonansowe zdradzają pazur instrumentu, będąc odstępstwem od tradycyjnych f-ów.

 

[img:2]

 

Podobnie rzecz ma się z "wyczynowym" wyposażeniem gitary: duet przetworników Epiphone Alnico Classic ProBuckers, klucze Grover ‘kidney bean’ Rotomatic, siodełko GraphTech czy firmowy mostek LockTone Pro tune-o-matic. Na tej gitarze można poszaleć! Lutniczo klasyka gatunku: klonowy korpus, mahoniowy gryf, podstrunnica wykonana z figowca. Profil gryfu to 60s SlimTaper “C”, które pozwala nawet na najbardziej karkołomne akrobacje. Menzura instrumentu to "gibsonowskie" 24.75 cala.

 

[img:1]

  
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz