Focal Pro od teraz w dystrybucji Lauda Audio

Focal Pro od teraz w dystrybucji Lauda Audio

7 kwietnia 2021, 12:00
Producent: Focal
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Od 1979 roku Focal tworzy standardy sprzętu akustycznego dla różnych zastosowań, takich jak domowe audio, słuchawki, głośniki samochodowe i monitory studyjne. Historyczne wartości Focal bazują na połączeniu technologii, mechaniki, szlachetnych materiałów i wzornictwa. Focal nieustannie przesuwa granice technologii dźwiękowej, aby zaoferować Ci naprawdę wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Ambicją Focal jest, aby każda okazja do słuchania muzyki była chwilą uprzywilejowania, w której szanuje się muzykę i budzi emocje. W Focal innowacja i tradycja łączą się, aby poprawić jakość dźwięku i piękno muzyki. Pragnieniem Focal jest, aby otworzyć bramę do nowych wrażeń i emocji, dając Ci szansę doświadczenia przyjemności w najczystszej postaci.

 

[img:3]

 

W Focal staramy się tworzyć sprzęt, który honoruje twórczość muzyczną artysty i pozwala poczuć nowy wymiar muzyki. Chcemy, aby każdy niuans został odtworzony czysto i precyzyjnie. Aby to zrobić, przekraczamy granice obecnych technologii dźwięku i wychodzimy poza tradycyjne podejście, myśląc inaczej. Pozwól, aby dźwięk Focal poruszył Twoje zmysły, aż wyjdziesz poza zwykłe postrzeganie muzyki i odkryjesz nowe źródła emocji.

 

[img:1]

[img:2]

 

więcej: www.focal.com
Monitory studyjne Słuchawki Słuchawki profesjonalne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Focal rozwiń listę sklepów

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz