Koncert wielkanocny Andrea Bocelli zrealizowany na Soundcrafcie Vi7000

Koncert wielkanocny Andrea Bocelli zrealizowany na Soundcrafcie Vi7000

13 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Soundcraft
Dystrybucja: ESS Audio

W zeszłym tygodniu został wyemitowany w telewizji koncert „Cud życia” Andrei Bocellego, który był współorganizowany przez Województwo Podlaskie. Razem ze słynnym tenorem zaśpiewał również jego syn Matteo. Podczas rejestracji koncertu w warszawskim Ufficio Primo towarzyszyła im Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz zespół wokalny Warszawskiej Opery Kameralnej, pod batutą Carlo Berniniego.

 [img:2]

 

Andrea Bocelli to włoski śpiewak, tenor, kompozytor, autor piosenek, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Jest najlepiej sprzedającym się śpiewakiem na świecie i jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii. Wszystkie jego albumy sprzedały się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy na całym świecie. Zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych i filmowych.

 

[img:1]

Fot. GMB PRO SOUND

 

Nagłośnieniem koncertu zajęli się specjaliści z firmy nagłaśniającej GMB PRO SOUND. Najwyższej jakości dźwięk tego niezwykłego wydarzenia gwarantowała umożliwiająca obsługę do 384 kanałów I/O konsoleta Soundcraft Vi7000. Mikser m.in. oferuje osiem znakomitych efektów Lexicon, dynamiczne korektory BSS DPR901II, automixer od Studera, protokoły Madi i Dante w standardzie oraz monitorowanie mikrofonów bezprzewodowych AKG, Shure, Sennheiser z poziomu wbudowanego ekranu konsolety.

 

[img:3]

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Soundcraft Soundcraft www.soundcraft.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Soundcraft rozwiń listę sklepów

Pro Audio

JBL Professional Day już 4 marca w łódźkiej Wytwórni
Więcej wiadomości