Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji

Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji

19 kwietnia 2021, 10:00
Producent: Panasonic

Firma Panasonic ogłosiła rozwiązanie do mapowania projekcji ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, które „poszerza kreatywne możliwości branży rozrywkowej i produkcyjnej w celu połączenia rzeczywistości cyfrowej i fizycznej z oszałamiającymi wynikami”.

Wyświetlając obrazy w czasie rzeczywistym, z dużą dokładnością, na szybko poruszających się obiektach można uzyskać różne efekty wizualne, za pomocą zestawu do tworzenia oprogramowania do śledzenia w czasie rzeczywistym (ET-SWR10) dla projektora Panasonic PT-RQ35K. Projektor w połączeniu z emiterem podczerwieni, kamerą, markerem i serwerem treści tworzy system mapowania projekcji ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, który jest przeznaczony do użytku przez firmy produkcyjne i obsługujące imprezy rozrywkowe na żywo, parki rozrywki, muzea i e-sport.

 

[img:2]

 

Zestaw umożliwia 3-chipowemu projektorowi laserowemu DLP o mocy 30 500 lm, przyjmowanie i wysyłanie sygnałów HD o częstotliwości 240 Hz, zapewniając ulepszone obrazy z opóźnieniem zaledwie 5 ms i możliwością wirtualnego śledzenia w czasie rzeczywistym, z precyzyjną kalibracją lokalizacji poruszających się obiektów. Dodanie dedykowanego oprogramowania z zestawu do serwera treści umożliwia łatwe odwzorowanie obrazów na poruszającym się obiekcie lub wykonawcy za pomocą jednego połączenia kablowego między projektorem a serwerem treści (HDMI/Display Port).

 

 

Dzięki przełomowej technologii real-time możliwości twórcze są nieograniczone. Widziałem logo i obrazy doskonale wyświetlane na szybko poruszających się piłkach do koszykówki, gdy latały po boisku, oraz oszałamiające efekty wizualne śledzące każdy ruch artystów, którzy skaczą po scenie. To rozwiązanie jest idealne dla miejscowych lokali rozrywkowych, które chcą przyciągnąć tłumy ekscytującymi, wciągającymi doświadczeniami, a także dla firm produkcyjnych do tworzenia innowacyjnych reklam wideo i kampanii marketingowych.

Hartmut Kulessa - europejski menedżer ds. Marketingu w firmie Panasonic Business

 

[img:1]

 

więcej: panasonic.net
Multimedia Projektory

Gdzie kupić?

Panasonic Panasonic www.panasonic.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Panasonic rozwiń listę sklepów

Exaplay – nowy programowy media player od Vioso
Więcej wiadomości