Czy uda się zastąpić prawdziwe targi pokazem cyfrowym? Steinigke Showtechnic zaprasza na "Digital Show" 20.04.2021

Czy uda się zastąpić prawdziwe targi pokazem cyfrowym? Steinigke Showtechnic zaprasza na "Digital Show" 20.04.2021

12 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Steinigke

Aby nadal móc oferować klientom i partnerom miejsce wymiany kontaktów i informacji, firma Steinigke Showtechnic organizuje 20 kwietnia 2021 roku „pokaz cyfrowy”.

 

Brakuje nam bezpośredniego, osobistego kontaktu z naszymi klientami i partnerami. Dlatego to, co kiedyś było możliwe podczas spotkań w realu, teraz chcemy przynajmniej uchwycić wirtualnie. Na naszych targach cyfrowych chcielibyśmy umożliwić rozmowy twarzą w twarz i jednocześnie dostarczać informacji i rozrywki.

Anja Metz - dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej

 

[img:1]

 

Koncepcja zakłada, że klienci będą mogli dowiedzieć się o nowych produktach na stronie www.steinigke.de w ciągu dnia 20 kwietnia 2021 r. i otrzymać porady na żywo za pośrednictwem czatu wideo. Wieczorem od 20:00 odbędzie się transmisja na żywo, która będzie dostępna na firmowej stronie na Facebooku, a także na stronie internetowej. W tej transmisji zostaną zaprezentowane praktyczne aspekty z obszaru instalacji, show, teatru i mobilnej DJ-ki. Eksperci produktowi Andreas Zöllner i Peter Zahn zabiorą głos i przedstawią najważniejsze informacje na temat asortymentu. Widzowie będą mieli możliwość zadawania pytań na żywo i zgłaszania uwag.

 

Czy rzeczywiście uda nam się zastąpić prawdziwe targi pokazem cyfrowym, dopiero się okaże. Można jednak z całą pewnością powiedzieć, że przygotowujemy coś ciekawego i mamy nadzieję, że nasi klienci i partnerzy polubią tę alternatywę i coś z niej wyniosą.

Matthias Schwab - dyrektor zarządzający Steinigke Showtechnic

 

Więcej informacji na temat targów cyfrowych można znaleźć na Facebooku i stronie internetowej Steinigke Showtechnic pod tym adresem w dniu 20 kwietnia 2021 r.

 

Ruchome głowy Reflektory Efekty / Lasery

Gdzie kupić?

Steinigke

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Steinigke rozwiń listę sklepów

HiFi

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz