Kieszonkowy wzmacniacz od Fendera - graj zawsze i wszędzie!

Kieszonkowy wzmacniacz od Fendera - graj zawsze i wszędzie!

15 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Fender

Dzięki Mustang Micro od Fendera granie na gitarze elektrycznej możliwe jest absolutnie wszędzie. Miniaturowy wzmacniacz czerpie garściami ze znanej serii Mustang i pozwoli Ci ćwiczyć w domu, garderobie czy pociągu bez najmniejszego problemu.

 

 

[img:1]

 

Fender Mustang Micro to miniaturowy wzmacniacz słuchawkowy zaprojektowany z myślą o podróżującym gitarzyście. Na pokładzie tego kieszonkowego urządzenia znajdziemy 12 modeli wzmacniaczy oraz 12 kombinacji efektów. Całość została przeszczepiona ze znanej i lubianej serii Mustang

 

[img:2]

 

To niewielkie urządzenie pozwala również na bezprzewodowe odtwarzanie podkładów (Bluetooth), a wbudowana bateria zapewnia 4-godzinny czas pracy. Mustang Micro jest również jak najbardziej kompatybilny jeśli chodzi o nagrywanie naszych pomysłów. 

 

 

[img:3]

 

więcej: fender.com
Wzmacniacze

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz