Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia

13 kwietnia 2021, 10:00

Podczas serii webinariów online w dniach 13 i 14 kwietnia, Prolights zaprezentuje trzy nowe ruchome oprawy, jednego ruchomego beama i dwa ruchome washe. Producent zaprezentuje również swoje najnowsze produkty z tego i zeszłego roku.

Odbędą się także prezentacje tematyczne dotyczące produktów oświetleniowych do filmów i telewizji, opraw architektonicznych, rozwiązań do wirtualnej produkcji oraz oferty opraw oświetleniowych eventowych.

 

[img:1]

 

Cieszymy się, że mimo że nie możemy organizować tygodniowych targów nadal mamy możliwość bezpośrednio komunikować się z klientami na całym świecie dzięki temu wydarzeniu online. Chętnie ponownie uścisnęlibyśmy dłoń wszystkim naszym klientom, ale podczas gdy świat podejmuje wysiłki, aby ponownie się otworzyć, użyjemy wszystkich dostępnych nam narzędzi, aby utrzymać kontakt ze wszystkimi.

David Ferraz - kierownik ds. Marketingu w Prolights

 

Ponieważ dostępne miejsca są ograniczone, zainteresowani goście mogą teraz bezpłatnie zarezerwować swoje miejsce tutaj.

 

Ruchome głowy

HiFi

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz