Focal prezentuje monitory studyjne Alpha Evo

Focal prezentuje monitory studyjne Alpha Evo

15 kwietnia 2021, 12:00
Producent: Focal
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Focal zaktualizował swoją serię Alpha, wprowadzając na rynek nowe monitory Focal Alpha Evo - Alpha 50 Evo i Alpha 65 Evo - przeznaczone do miksowania, masteringu, pracy DJ-skiej i transmisji.

 [img:1]

 

Alpha 50 Evo i Alpha 65 Evo wykorzystują aluminiowy głośnik wysokotonowy z wklęsłą membraną kopułkową, aby zapewnić optymalne rozproszenie dźwięku, a także membranę Slatefiber. Ta membrana stożkowa z włókien węglowych z węgla pochodzącego z recyklingu, produkowana przez francuską firmę w jej zakładach w Saint-Étienne, współpracuje z nowym dużym otworem o laminarnym przepływie, który ma pomóc w ograniczeniu zniekształceń pochodzących od szumów w otworze.

 


 

Monitory Alpha Evo, oprócz wejść analogowych XLR i RCA, są wyposażone w nowe ćwierćcalowe (6.35 mm) gniazda wejściowe TRS, automatyczny tryb stand-by, który może zostać wyłączony przez użytkownika, oraz punkty pozwalające na mocowanie na ścianie lub suficie. Każdy z monitorów wyposażony jest w dwa wzmacniacze klasy D.

Obudowy monitorów wykonane są z płyty MDF o grubości 5/8 cala (15 mm) i wyposażone w wewnętrzne klamry. Konstrukcja typu bass-reflex została zastosowana w celu zapewnienia integracji akustycznej w ciasnych przestrzeniach. Zastępują one istniejące modele Focal Alpha 50 i 65, natomiast model  Alpha 80 jest nadal dostępny. 

 

[img:2]

 
więcej: www.focal.com
Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Focal rozwiń listę sklepów

Studio

Novation aktualizuje soft Circuit Tracks do wersji 1.1.5
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018