Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!

12 kwietnia 2021, 12:00
Producent: ESP

Takie okazje nie trafiają się zbyt często! W jednym serwisów aukcyjnych pojawił się instrument Kirka Hammetta, którego amerykański muzyk użył w teledysku do "One" zespołu Metallica. Każdy więc może nabyć kawałek historii legendarnego, amerykańskiego kwartetu. 

 [img:4]

 

ESP 400 Series S-Type, który jest przedmiotem aukcji, gościł w rękach Kirka na planie teledysku do utworu "One", promującego album "...And Justice for All". Teledysk ten odbił się szerokim echem, gdyż wykorzystuje elementy kontrowersyjnego filmu Johnny Got His Gun, bazującego na równie kontrowersyjnej książce Daltona Trumbo o tym samym tytule.

 

[img:2]

 

Sama gitara jest klasyczną konstrukcją typu Strat z trzema przetwornikami typu single coil oraz mostkiem Floyd Rose. Poniżej zamieszczamy link do aukcji znajdziecie tutaj.

 

[img:5]

 
Gitary Elektryczne

Gitara

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz